

Smart Games Cube Puzzler Go
Cube Puzzler Go
- Gracze
- 1
- Czas
- 20 min
- Wiek
- od 8 lat
- Trudność
- Lekka
- 1,5/5
- Rok
- 2018
Porównanie cen
18 ofert w 6 sklepach, ceny aktualizujemy codziennie.
63,53 zł
67,50 zł
67,99 zł
68,99 zł
72,20 zł
72,21 zł
72,22 zł
72,30 zł
O grze
Cube Puzzler Go to trójwymiarowa gra logiczna typu solo, w której zadaniem gracza jest ułożenie siedmiu kolorowych elementów w idealną strukturę sześcianu. Tytuł skupia się na rozwijaniu wyobraźni przestrzennej, logicznego myślenia oraz umiejętności planowania. Całość zamknięta jest w poręcznej, przezroczystej obudowie, która po otwarciu przekształca się w stabilną podstawkę do układania puzzli. Celem każdej rozgrywki jest pomyślne rozwiązanie wybranego zadania przedstawionego w dołączonej książeczce z wyzwaniami. Zadania określają układ wybranych ścian sześcianu, a zadaniem układającego jest dopasowanie wszystkich siedmiu brył tak, aby sprostać wymaganiom konkretnego poziomu trudności. Wygrana następuje w momencie, gdy z elementów powstaje zwarty sześcian spełniający wszystkie kryteria zilustrowane w wyzwaniu. Rozgrywka polega na operowaniu siedmioma geometrycznymi elementami o różnych kształtach i obracaniu ich w przestrzeni na specjalnej podstawce. W miarę postępów w książeczce wyzwania stają się trudniejsze, a podpowiedzi ubywa, co zmusza do szukania rozwiązań metodą dedukcji i prób przestrzennych. Mechanika gry opiera się na wizualizacji w trzech wymiarach oraz dopasowywaniu elementów o nieregularnych formach w ograniczonym sześcianie. Gra wyróżnia się przemyślanym, podróżnym formatem oraz trwałym wykonaniem z bezpiecznych tworzyw sztucznych. Osiemdziesiąt zróżnicowanych poziomów trudności zapewnia długie godziny logicznych zmagań i wysoki stopień regrywalności. Wersja ta stanowi jedną z odsłon popularnej serii łamigłówek sześcianowych, różniąc się od wersji Pro liczbą elementów oraz sposobem prezentacji zadań. Produkt skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, zarówno dzieci od ósmego roku życia, jak i dorosłych szukających inteligentnej rozrywki w pojedynkę. Czas pojedynczej partii zależy od wybranego poziomu i wynosi zazwyczaj kilkanaście minut. Stopień złożoności wzrasta stopniowo, dzięki czemu gra dobrze sprawdza się jako narzędzie treningu umysłowego dla osób w różnym wieku.
Zdjęcia
Pudełko, komponenty i wydania „Smart Games Cube Puzzler Go”.
Historia cen
Najniższa cena dostępnej oferty każdego dnia.
Teraz od
63,53 zł
Najniższa w okresie
63,53 zł
28 września 2026
Najwyższa w okresie
63,53 zł
Zmiana w 90 dni
0,0%
| Data | Najniższa cena |
|---|---|
| 28 września 2026 | 63,53 zł |
| 29 września 2026 | 63,53 zł |
| 30 września 2026 | 63,53 zł |
| 1 października 2026 | 63,53 zł |
| 2 października 2026 | 63,53 zł |
| 3 października 2026 | 63,53 zł |
| 4 października 2026 | 63,53 zł |
| 5 października 2026 | 63,53 zł |
| 6 października 2026 | 63,53 zł |
| 7 października 2026 | 63,53 zł |
| 8 października 2026 | 63,53 zł |
| 9 października 2026 | 63,53 zł |
| 10 października 2026 | 63,53 zł |
| 11 października 2026 | 63,53 zł |
| 12 października 2026 | 63,53 zł |
| 13 października 2026 | 63,53 zł |
| 14 października 2026 | 63,53 zł |
| 15 października 2026 | 63,53 zł |
| 16 października 2026 | 63,53 zł |
| 17 października 2026 | 63,53 zł |
| 18 października 2026 | 63,53 zł |
| 19 października 2026 | 63,53 zł |
| 20 października 2026 | 63,53 zł |
| 21 października 2026 | 63,53 zł |
| 22 października 2026 | 63,53 zł |
Jak grać
Zasady „Smart Games Cube Puzzler Go” w kilka minut, na filmach z YouTube.
How to play Cube Puzzler Go From SmartGames
Dom Puzzles · YouTube
Démo Cube Puzzler Go - SmartGames
SmartGames · YouTube
Oceny graczy
7.50/10
Nikt jeszcze nie ocenił tej gry
Znasz tę grę? Oceń ją!
Zaloguj się, aby ocenić grę, napisać recenzję i dodać ją na swoją półkę.
Zaloguj się i oceńRecenzje
Grasz w „Smart Games Cube Puzzler Go”? Podziel się opinią
Recenzje mogą pisać zalogowani gracze. Pomóż innym zdecydować, czy to gra dla nich.
Nikt jeszcze nie zrecenzował tej gry. Twoja recenzja może być pierwsza.
Komentarze
Pytania, wrażenia z partii i porady
Zaloguj się, żeby komentować i odpowiadać innym graczom.
Zaloguj sięNikt jeszcze nie skomentował tej gry. Bądź pierwszy!
Dyskusje o tej grze
Nowy wątekNie ma jeszcze wątków o tej grze. Dłuższa rozmowa, strategie, warianty? Załóż wątek w Dyskusjach.
Podobne gry
Wspólne kategorie i mechaniki z „Smart Games Cube Puzzler Go”.
Najniższa cena · Matras
63,53 zł